Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tibro HK

Följ

Tibro HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tibro HK
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 09:30

      HK Guldkroken Hjo 1 (hemma) F9/10


      11:30
    • 11:00

      HK Guldkroken Hjo 2 (hemma) F9/10


      13:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Skövde HF Vit (borta) F12


      11:00
    • 10:30

      IFK Bankeryd 1 (borta) F12


      12:30
    • 10:45

      HK Lidköping 1 (borta) F9/10


      12:45
    • 11:55

      Skövde HF Vit (hemma) F9/10


      13:55
    • 14:00

      Träning Bollkoll2017


      15:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:00

      Träning F9/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F8


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlaget


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning F12


      17:30
    • 18:00

      Träning F9/10


      19:00
    • 18:55

      IFK Hammarö (hemma) Juniorlaget


      20:55
    • 19:00

      Träning F13/14


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      HK Lidköping 1 (hemma) F12


      11:30
    • 12:00

      IF Hallby HK blå (hemma) F12


      14:00
    • 12:45

      HK Lidköping 2 (borta) F12


      14:45
    • 13:50

      HK Lidköping (borta) F9/10


      15:50
    • 14:00

      IF Hallby HK vit (borta) F12


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Falköpings AIK Handboll F14 (borta) F13/14


      12:00
    • 12:15

      IFK Bankeryd Vit (borta) F13/14


      14:15
    • 13:30

      IF Hallby HK blå (hemma) F13/14


      15:30
    • 14:00

      Träning Bollkoll2017


      15:00
    • 15:25

      Lysekils HK (borta) Juniorlaget


      17:25
    • 17:00

      Skövde HF Röd (borta) F9/10


      19:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:00

      Träning F9/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F8


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlaget


      20:30
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning F13/14


      19:30
    • 19:30

      Träning F12


      20:30
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning F9/10


      19:00
    • 19:00

      Träning F13/14


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:10

      Sammandrag matchspel Handbollsskolan


      12:00
    • 09:30

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F13/14


      11:30
    • 09:30

      Skara HF 2 (hemma) F9/10


      11:30
    • 12:00

      Skövde HF Vit (hemma) F13/14


      14:00
    • 12:00

      Skara HF 1 (hemma) F9/10


      14:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Falköpings AIK Handboll F9 - RÖD (hemma) F9/10


      11:30
    • 11:00

      Falköpings AIK Handboll F9 - VIT (hemma) F9/10


      13:00
    • 14:00

      Träning Bollkoll2017


      15:00
    • 15:30

      Eksjö BK 2 (borta) F12


      17:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:00

      Träning F9/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F8


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlaget


      20:30
  • 20Ons
    • 19:00

      Träning F13/14


      20:30
    • 19:30

      Träning F12


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:45

      Avslutning Handbollsskolan


      18:30
    • 17:00

      Tibro HK säsongsavslutning F13/14


      19:00
    • 17:00

      Avslutning THK F12


      19:00
    • 17:00

      Gemensam avslutning F9/10


      20:00
    • 17:00

      Avslutning Tibro HK F8


      18:30
    • 17:00

      Avslutning Tibro HK Bollkoll2017


      18:30
  • 23Lör
    • 09:30

      IFK Mullsjö (hemma) F12


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag F8


      13:00
    • 12:00

      Anderstorps SK (hemma) F12


      14:00
    • 14:10

      Habo HK (borta) F13/14


      16:10
    • 15:25

      HK Country (hemma) F13/14


      17:25
    • 16:35

      HK Country Röd (borta) F9/10


      18:35
    • 17:55

      Skövde HF Rosa (borta) F9/10


      19:55
  • 24Sön
    • 09:00

      Skövde HF Röd (borta) F12


      11:00
    • 14:00

      Träning Bollkoll2017


      15:00
    • 15:00

      Skara HF Vit (borta) F9/10


      17:00
    • 16:30

      Skara HF Lila (borta) F9/10


      18:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:30

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F13/14


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön